close
آخرین مطالب
 • تبلیغ شما در اینجا
 • طراحی سایت شخصی
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی سیستم وبلاگدهی
 • سیستم سایت ساز اسلام بلاگ
 • مگا برد - پلتفرم خرید اینترنتی قطعات موبایل مگابرد
 • تحلیل و نمودار سازی فرم های پلاگین گرویتی وردپرس
 • اولین تولید کننده پلاگین های مارکتینگ و سئو کاملا ایرانی
 • اولین پلاگین دیجیتال مارکتینگ وردپرسی
 • loading...

  جستجوگر هوشمند

  ماجرای گم شدن آتنا اصلانی و اعتراف های قاتل

  ماجرای گم شدن آتنا اصلانی و اعتراف های قاتل

  ماجرای گم شدن آتنا اصلانی و اعتراف های قاتل

  به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛29 خرداد ماه مصادف با 24 ماه مبارک رمضان بعد از افطاری، خبری در تلگرام مبنی بر گمشدن دختر بچه 7 ساله بنام آتنا اصلانی در شهرستان پارس آباد منتشر شد.

  پدر آتنا سال‌ها بود که در خیابان پزشکان پارس آباد دستفروشی می‌کرد و پوشاک می‌فروخت. در این میان دختربچه 7 ساله‌اش که به گفته اطرافیانش دختری باهوش وخوش‌زبان بود، گاهی همراه پدر می‌شد تا به او کمک کند. روز حادثه هم آتنا کنار بساط پدرش بود . آن روز وقتی پدر مشغول گفتگو با مشتری بود، آنجا را ترک کرد و دیگر هرگز بازنگشت.

  سیدعبدالله طباطبایی، دادستان شهرستان پارس‌آباد می‌گوید: آتنا زمان‌هایی که کنار بساط پدرش بود، برای استفاده از دستشویی یا خوردن آب به مغازه رنگرزی که در نزدیکی بساط پدرش بود، می‌رفت. صاحب مغازه مردی 40 ساله بود که آتنا و پدرش را از مدت‌ها قبل‌ می‌شناخت. آن روز هم بی‌آنکه پدرش متوجه شود، آتنا راهی مغازه مرد 40ساله شد غافل از اینکه او نقشه شومی برایش کشیده بود.

  ساعتی از رفتن آتنا می‌گذشت و پدرش که آن روز سرش شلوغ بود، به تصور اینکه او به خانه برگشته است، به کارش ادامه داد. از سوی دیگر مادر آتنا تصور می‌کرد که دخترش نزد پدرش است و همین باعث شد که تا چند ساعت بعد کسی متوجه ناپدید شدن دختربچه نشود. عصر آن روز وقتی مرد دستفروش بساطش را جمع کرد و راهی خانه شد، معلوم شد که آتنا گم شده و کسی از او خبر ندارد.

  دادستان پارس‌آباد می‌گوید: متأسفانه خانواده دختربچه دیر متوجه گم شدن او شدند.آنها بعد از جست‌وجوی بسیار، وقتی ردی از او پیدا نکردند ماجرا را به کلانتری گزارش کردند. روز بعد، حدود ساعت 11بود که این پرونده به دادستانی آمد و ما در جریان آن قرار گرفتیم و از همان زمان تحقیقات گسترده برای پیدا کردن دختربچه گمشده شروع شد.

  با توجه به اینکه چند روز قبل از این ماجرا ، حادثه تروریستی در مجلس شورای اسلامی توسط داعش رخ داده بود ، شایعه دزدیده شدن این دختر توسط گروه تروریستی داعش داغ تر شد.

  روز دوم شایعه بدهکار بودن پدر آتنا به یک فروشنده اهل بانه در فضای مجازی پیچید و گفتند گم شدن این دختر به نوعی تسویه حساب شخصی است.

  روز سوم که سگ های جسد یاب هلال احمر در جستجوی جسد احتمالی بودند ، خبر از خودکشی جوان معتادی بنام «جهان» که 3 ماه پیش هم در خانه پدر آتنا مستاجر بوده در شهر پیچید و گفته شد که این معتاد، خبری از این ماجرا داشته و بخاطر این موضوع خودش را حلق آویز کرده است. اما مسئولان پس از تحقیقات لازم اعلام کردند خودکشی آن جوان هیچ ارتباطی با ماجرای گم شدن آتنا کوچولو ندارد.

  در همان شب خیابان های شهر پارس آباد ، یکی از پرجمعیت ترین شبهایش را تجربه کرد، زیرا در فضای مجازی منتشر شده بود که آتنا اصلانی در روستای ایران آباد از توابع بخش مرکز پارس آباد پیدا شده است و مامورین انتظامی در حال تحویل آن به خانواده ایشان می باشند و همه اهالی شهر از خانه خارج شده و به چهارراه امام کوچه مسجد جامع (خانه پدر آتنا) آمده و برای دیدن آتنا تجمع کردند که این خبر هم دروغ از آب در آمد و منتشر کنندگان این شایعه توسط دادستان روانه زندان شدند.

  هیچ‌کس نمی‌دانست چه اتفاقی برای دختربچه روی داده و او کجاست اما با گذشت زمان، وقتی هیچ ردی از وی به‌دست نیامد، فرضیه اینکه او قربانی سرقت شده باشد، قوت گرفت؛ چرا که آتنا آن روز 6 النگو، انگشتر و گوشواره همراه خود داشت و احتمال می‌رفت که قربانی دزدان طلا شده باشد. درحالی‌که خبر گم شدن دختربچه در شهر پیچیده و همه را نگران کرده بود، تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی وارد عمل شدند. در محلی که پدر آتنا دستفروشی می‌کرد، چند مغازه و بانک وجود داشت که مجهز به دوربین‌های مداربسته بودند. مأموران به بازبینی فیلم‌های ضبط‌ شده توسط این دوربین‌ها پرداختند.

  دوربین یکی از مغازه‌ها لحظه‌ای که آتنا قدم‌زنان در پیاده‌رو می‌رفت و از بساط پدرش دور می‌شد را ضبط کرده بود. اما دوربین بانکی که در همان مسیر و چندین متر آن‌ طرف‌تر بود تصویری از دختر بچه ضبط نکرده بود. این یعنی دختربچه پیش از اینکه به دوربین دوم برسد، مسیرش را تغییر داده بود. از سوی دیگر بررسی‌ها نشان می‌داد در این مسیر به‌ خاطر جوی آبی که وجود داشت و همچنین حضور چندین دستفروش کنار پیاده‌رو، امکان اینکه دختربچه از پیاده‌رو به آن‌سوی خیابان رفته باشد، وجود نداشت. پس بی‌شک او پس از عبور از مقابل دوربین اول و رسیدن به دوربین دوم، ناپدید شده بود.

  مأموران وقتی متوجه شدند که در این مسیر، مغازه رنگرزی مرد 40 ساله‌ای به نام «اسماعیل جعفرزاده» وجود دارد که آتنا گاهی اوقات برای خوردن آب به آنجا می‌رفت، حدس زدند که وی روز حادثه نیز به این مغازه رفته و پس از آن ناپدید شده است. به این ترتیب مرد رنگرز به ‌عنوان نخستین مظنون پرونده تحت بازجویی قرار گرفت. اما مدعی شد که آن روز دختربچه را ندیده و او اصلا به مغازه‌اش نیامده است.

  ماموران در ادامه بررسی ها متوجه شدند فایل های مربوط به روز گم شدن آتنا در دوربین های مدار بسته مغازه جعفرزاده ، پاک شده اند. ولی با این وجود باز هم او حاضر به اعتراف نبود.

  مرد رنگرز مدعی بود که از سرنوشت آتنا بی‌خبر است. حال آنکه بررسی‌های پلیسی نشان می‌داد که او 5سابقه کیفری ازجمله کودک‌ربایی، تجاوز به‌عنف و اعمال منافی عفت داشته است. 5روز از ناپدیدشدن دختربچه خردسال گذشته بود که بازپرس پرونده دستور بازداشت مرد رنگرز را صادر کرد و او برای بازجویی به اداره آگاهی منتقل شد.

  طباطبایی، دادستان پارس‌آباد می‌گوید: متهم در همه مراحل بازجویی اظهار بی‌گناهی می‌کرد و مدعی بود که نمی‌داند چه اتفاقی برای آتنا رخ داده، با این حال بررسی‌های گسترده و شبانه‌روزی و بازبینی حدود 60ساعت فیلم دوربین‌های مداربسته جای شکی باقی نگذاشته بود که آتنا در مقابل مغازه او ناپدید شده و وی حقیقت را انکار می‌کرد. این مرد حتی برای تحقیقات تخصصی در اختیار پلیس آگاهی مرکز استان قرار گرفت اما با این حال مدعی بود که بی‌گناه است.

  او ادامه می‌دهد: در این مدت‌ 2بار دستور بازرسی مغازه و محل زندگی مظنون پرونده صادر شد. مأموران با حکم قضایی راهی آنجا شدند و همه جا را با دقت گشتند اما هیچ سرنخی به‌دست نیامد. پرونده تبدیل به پرونده‌ای پیچیده شده بود تا اینکه در ادامه تحقیقات به سرنخ مهمی رسیدیم.

  روز 19 تیر ماه درست 22 روز پس از ماجرای گم شدن آتنا کوچولو، خانم و برادر جعفرزاده در ورود به محل پارگینک خودروی مظنون ، متوجه بوی گندیده ای می شوند که محیط را فرا گرفته است.

  آنها سریعا محل را ترک کرده و به گفته یکی از همسایگان، برادر مظنون که در طبقه اول خانه جعفرزاده مستاجر بوده است، سریعا خانه را تخلیه کرده و به محل دیگری نقل مکان می کند و موضوع به پلیس اطلاع داده می شود.

  پلیس متوجه می شود مرد رنگرز در ساختمانی که زندگی می‌کند پارکینگ ندارد و خودروی خود را جای دیگری پارک می‌کند. در یک کوچه فرعی در نزدیکی محل زندگی او ساختمانی بود که در طبقه اول آن مغازه‌ای وجود داشت که تبدیل به پارکینگ شده بود. صاحب ساختمان این پارکینگ را در اختیار مرد رنگرز قرار داده بود تا خودرواش را آنجا پارک کند.

  عصر دوشنبه 19تیرماه، تیم‌های تحقیق وارد پارکینگی شدند که احتمال می‌رفت سرنخ‌هایی از دختربچه گمشده در آنجا پیدا شود. آنها در داخل پارکینگ با یک بشکه پلاستیکی روبه‌رو شدند که در گوشه‌ای قرار داشت. وقتی در بشکه باز شد، داخل آن پر از خاک بود. اما زمانی که مأموران خاک را کنار زدند به یک کیسه پلاستیکی رسیدند.

  داخل کیسه یک گونی بود که وقتی در آن را باز کردند به یک ساک پارچه‌ای رسیدند. پس از باز شدن زیپ ساک بود که جسد بی‌جان دختربچه گمشده در داخل آن پیدا شد. بررسی‌ها نشان می‌دادکه مدت‌ها از مرگ او می‌گذرد و او در همان زمانی که ناپدید شده بود، به قتل رسیده است.

  با پیدا شدن جسد آتنا کوچولو و انتقال آن به پزشکی قانونی، بازجویی از مرد رنگرز ادامه یافت. او این بار ادعای تازه‌ای مطرح کرد و گفت که خبر نداشته داخل بشکه پلاستیکی جسد دختربچه وجود داشته است. دادستان پارس‌آباد می‌گوید: از آنجا که متهم مواد‌مخدر مصرف می‌کند ادعا کرد که چند روز پیش قاچاقچیان موادمخدر بشکه پلاستیکی را به داخل پارکینگ آورده و به او گفته‌اند که داخل آن موادمخدر است و او خبر نداشته که به جای مواد، داخل بشکه جسد دختربچه گمشده است.

  هر چند مرد جنایتکار سعی داشت هر طوری شده خودش را بی‌گناه جلوه دهد، اما در نهایت بازجویی‌ها و تحقیقات کارآگاهان به نتیجه رسید و این مرد به قتل آتنا اعتراف کرد.

  او گفت: دو، سه روزی بود که با دیدن آتنا و طلاهایش وسوسه شده بودم. روز حادثه به مغازه‌ام آمد که آب بخورد و چون کسی آنجا نبود، به طرفش رفتم.

  خواستم نقشه‌ام را اجرا کنم اما او شروع کرد به فریاد زدن. برای همین دستم را روی دهانش گذاشتم و وقتی به‌خودم آمدم که دیگر نفس نمی‌کشید. ترسیده بودم و جسدش را داخل ساکی گذاشتم و آن را به پارکینگ بردم و در بشکه پلاستیکی مخفی کردم تا سر فرصت در محلی خلوت رها کنم اما چند روز بعد به‌عنوان مظنون دستگیر شدم و رازم فاش شد.

  به گفته دادستان پارس‌آباد، پس از اعترافات مرد جنایتکار، طلاهای دختربچه که متهم آنها را در مغازه‌اش جاسازی کرده بود، کشف شد. به این ترتیب شعبه‌ویژه‌ای برای رسیدگی به این پرونده درنظر گرفته شد و هم‌اکنون منتظر نتیجه پزشکی قانونی هستیم و قرار است این پرونده به‌طور ویژه و خارج از نوبت رسیدگی شود و متهم به مجازات قانونی خود برسد.

  خشم مردم پارس آباد از انتشار خبر دستگیری مرد رنگرز و پیدا شدن جسد آتنا کوچولو

  بعد از این ماجرا مردم به خیابانها آمده و بعد از ورود به مغازه رنگرزی جعفرزاده واقع در خیابان پزشکان پارس آباد آنجا را آتش زده و وسایل داخل مغازه را به خیابان ریختند طوری که تمامی خیابان های منتهی به چهارراه امام بسته شد و در نهایت بعد از ورود نیروی انتظامی، دادستان و فرماندار مردم به مصلی فرا خوانده شدند و با سخنرانی صمدی فرماندار شهرستان پارس آباد و طباطبایی دادستان پارس آباد در داخل مصلی مردم را آرام شدند . آنها مردم را به آرامش دعوت کردند و قول دادند که در اسرع وقت به این پرونده رسیدگی خواهد شد. آنها از مردم خواستند که به‌کار روزمره‌ خود بپردازند و احساساتشان را کنترل کنند. به این ترتیب بود که مردم با اطمینان از روند رسیدگی سریع به این پرونده ، مصلی را به آرامش ترک کردند.

  دادستان عمومی وانقلاب استان : طبق نظریه اولیه پزشکی قانونی استان، زمان فوت آتنا اصلانی به روز مفقود شدن وی بر می گردد.

  ناصر عتباتی از مردم خواست از گمانه زنی ها بپرهیزند و وعده داد که به این پرونده خارج از نوبت و در کمترین زمان ممکن رسیدگی خواهد شد.

  پلیس آگاهی اردبیل هم در اطلاعیه ای اعلام کرد جسد آتنا اصلانی دختر هفت ساله پارس آبادی به پزشکی قانونی منتقل شده و پزشکان متخصص در حال بررسی جنبه های مختلف موضوع و علل تامه فوت وی هستند.

  پلیس اردبیل ضمن ابراز همدردی با بازماندگان؛ از عموم شهروندان و مدیران کانال های مختلف استان انتظار دارد به منظور تسکین درد و کاهش آلام خانواده این عزیز مرحومه؛ از انتشار هرگونه اخبار کذب، غیر موثق، غیر کارشناسی شده درباره اعلام انگیزه های واهی و خارج از هرگونه اصول و قواعد اخلاقی و انسانی خودداری نمایند.

  مه ماجرای گم شدن آتنا اصلانی و اعتراف های قاتل - شیعه نیوز

  www.shia-news.com/.../همه-ماجرای-گم-شدن-آتنا-اصلانی-و-اعتراف-ها...

  1 hour ago - جزئیات حادثه گم شدن و کشف جسد آتنا اصلانی دختر 7 ساله پارس آبادی که از 29 خرداد گم شد تا 19 تیر که جسدش در پارکینگ قاتل پیدا شد.

  گزارش// همه ماجرای گم شدن آتنا اصلانی و اعتراف های قاتل

  www.iribnews.ir/.../گزارش-همه-ماجرای-گم-شدن-آتنا-اصلانی-و-اعترا...

  23 hours ago - جزئیات حادثه گم شدن و کشف جسد آتنا اصلانی دختر 7 ساله پارس آبادی که از 29 خرداد گم شد تا 19 تیر که جسدش در پارکینگ قاتل پیدا شد.

  گزارش// همه ماجرای گم شدن آتنا اصلانی و اعترافات قاتل | این - قطره

  www.ghatreh.com/.../گزارش-همه-ماجرای-شدن-آتنا-اصلانی-اعترافات-...

  22 hours ago - این گزارش به شرح جزییات حادثه گم شدن و کشف جسد آتنا اصلانی دختر 7 ساله پارس آبادی می پردازد ؛ از 29 خرداد روزی که Ú. ... گزارش// همه ماجرای گم شدن آتنا اصلانی و اعترافات قاتل ... جاسازی انسان های قاچاق در مخزن آب اتوبوس ...

  49 mins ago - جزئیات حادثه گم شدن و کشف جسد آتنا اصلانی دختر 7 ساله پارس آبادی که از 29 خرداد گم شد تا 19 تیر که جسدش در پارکینگ قاتل پیدا شد.

  همه ماجرای گم شدن آتنا اصلانی و اعتراف های قاتل - شریان | خبر فارسی

  khabarfarsi.com/u/41614859 - Translate this page

  همه ماجرای گم شدن آتنا اصلانی و اعتراف های قاتل. جزئیات حادثه گم شدن و کشف جسد آتنا اصلانی دختر 7 ساله پارس آبادی که از 29 خرداد گم شد تا 19 تیر که جسدش در ...

  همه ماجرای گم شدن آتنا اصلانی و اعتراف های قاتل - باشگاه خبرنگاران نوجوان

  yjcnews.ir/search/?...ماجرای+گم+شدن+آتنا+اصلانی...اعتراف+های+قا...

  9 mins ago - خبرگزاری صدا و سیما/ قاتل آتنا دختر 7ساله پارس‌آبادی به دومین قتل خود نیز در جریان بازجویی ها اعتراف کرد.دادستان عمومی و انقلاب پارس آباد گفت: ...

  این گزارش به شرح جزئیات حادثه گم شدن و کشف جسد آتنا اصلانی دختر 7 ساله پارس آبادی می پردازد ؛ از 29 خرداد روزی که گم شد تا 19 تیر که جسدش در پارکینگ قاتل ...

  150 دقیقه اعترافات قاتل آتنـا کوچولو - جام جم آنلاین

  jamejamonline.ir/online/.../150-دقیقه-اعترافات-قاتل-آتنـا-کوچولو

  1 day ago - عامل قتل آتنا کوچولو در جریان تحقیقات جنایی، جزئیات جنایت سیاه خود را فاش کرد. ... دنبال ناپدید شدن مرموز دختربچه‌ای هفت ساله به نام آتنا اصلانی در دستورکار ... پس از این شکایت و با توجه به حساسیت ماجرا، با دستور قاضی ... کارآگاهان در نخستین گام به بررسی دوربین‌های مداربسته محل گم شدن آتنا پرداختند، اما ...

  فیلم اعتراف قاتل آتنا اصلانی - مجله تفریحی تهران ییسا

  https://yisa.ir/search/?q=فیلم+اعتراف+قاتل+آتنا+اصلانی

  همه ماجرای گم شدن آتنا اصلانی و اعتراف های قاتل ... جزئیات حادثه گم شدن و کشف جسد آتنا اصلاني دختر 7 ساله پارس آبادی که از 29 خرداد گم شد تا 19 تیر که جسدش در ...

  فیلم اعتراف قاتل آتنا اصلانی - مجله تفریحی تهران ییسا

  https://yisa.ir/search/?q=فیلم+اعتراف+قاتل+آتنا+اصلانی

  همه ماجرای گم شدن آتنا اصلانی و اعتراف های قاتل ... جزئیات حادثه گم شدن و کشف جسد آتنا اصلاني دختر 7 ساله پارس آبادی که از 29 خرداد گم شد تا 19 تیر که جسدش در ...

  13 hours ago - برخی رسانه‌های ایران نوشته‌اند که قاتل پنج روز پس از گم شدن آتنا به دست ... دستگیر شده بود اما مأموران بیست روز پس از قتل، یعنی بعد از اعتراف ...

  15 hours ago - قتل آتنا اصلانی دختربچه هفت ساله با پیدا شدن جسد آتنا اصلانی. ... حدود ۳۰ روز پیش بود که عکس بالا در شبکه های مجازی با عنوان گم شدن آتنا اصلانی دختر ۷ ساله پارس آبادی از ... اعتراف به قتل آتنا اصلانی به قصد تجاوز به آتنا اصلانی ... ریحانا و حسن جمیل و ماجرای رابطه داشتن با دوست پسر میلیاردر عربستانی اش.

  2 days ago - فیلم قتل آتنا دختر 7 ساله پارس آباد که گم شدن آتنا اصلانی کشته شدن وی از اواخر خردادماه سال ... با بررسی تصاویر دوربین‌ های مداربسته که در محل نصب بوده و پس از اعتراف یک از مظنونان دستگیر شده در ... دانلود فیلم ماجرای قتل آتنا.

  قتل آتنا اصلانی دختر 7 ساله اهل پارس آباد و ماجرای کامل از قتل آتنا اصلانی و ... در سطح فضای مجازی مردم منطقه نیز به گمشدن آتنا با هشتگ های گوناگون مانند ” آتنا ... از گمشدن آتنا یکی از متهم های این پرونده به راز قتل هولناک این دختربچه اعتراف کرد.

  تمام ماجرای تجاوز و قتل آتنا اصلانی دختر 7 ساله پارس آبادی - ندای گیلان ...

  www.nedayegilan.ir/تمام-ماجرای-تجاوز-و-قتل-آتنا-اصلانی-دخت/

  2 days ago - تمام ماجرای تجاوز و قتل آتنا اصلانی دختر 7 ساله پارس آبادی. در نهایت با گذشت 23 روز از گمشدن آتنا یکی از متهم های این پرونده به راز قتل هولناک این ...

  آرنا نیوز - ماجرای قتل آتنا اصلانی در پارس آباد +تصاویر

  www.arnanews.ir/.../ماجرای-قتل-آتنا-اصلانی-در-پارس-آباد-21-4-96

  18 hours ago - با گذشت 23 روز از گمشدن آتنا یکی از متهم های این پرونده به راز هولناک این دختربچه اعتراف کرد. آرنا نیوز :: حوادث | ظهر یکشنبه 28 خرداد آتنا اصلانی، ...

  همه چیز درباره ماجرای قتل آتنای 7 ساله/ واکنش ها و تصاویر | پایگاه خبری ...

  www.jamaran.ir/.../699784-همه-چیز-درباره-ماجرای-قتل-آتنای-ساله-و...

  11 hours ago - آتنا اصلانی دختر 7 ساله ای که جسدش بعد از 20 روز پیدا شد امروز با حضور پرشور مردم پارس آباد ... جی پلاس/ اعتراف قاتل آتنا به یک قتل دیگر .... در سطح فضای مجازی مردم منطقه نیز به گمشدن آتنا با هشتگ های گوناگون مانند " آتنا جان ...

  نحوه قتل و تجاوز به آتنا اصلانی + عکس دردناک - سفیدک

  www.sefidak.com/news-day/news-events/آتنا-اصلانی

  2 days ago - اسماعیل مرد 42 ساله پس از تجاوز به آتنا اصلانی دختر بچه 7 ساله آن را به قتل می ... نحوه گم شدن آتنا اصلانی ... کشیده شدن ماجرا به شبکه های اجتماعی ... زمان و با کمک خانواده قاتل بالاخره مرد میانسال به قتل آتنا اصلانی اعتراف کرد .

  این گزارش به شرح جزئیات حادثه گم شدن و کشف جسد آتنا اصلانی دختر ۷ ساله پارس آبادی می پردازد ؛ از ۲۹ خرداد روزی که گم شد تا ۱۹ تیر که جسدش در پارکینگ ق

  اعتراف قاتل آتنا به دومین قتل/ آیا مرد شیطان‌صفت قاتل سریالی است ...

  www.mehrnews.com/.../اعتراف-قاتل-آتنا-به-دومین-قتل-آیا-مرد-ش...

  13 hours ago - اعتراف قاتل آتنا به دومین قتل/ آیا مرد شیطان‌صفت قاتل سریالی است؟ ... ماجرای گم شدن یک باره دختر بچه ۷ ساله‌ای که در مسیر محل کار پدرش تا خانه در پارس‌آباد به طرز مرموزی ناپدی شده بود. ... ظهر یکشنبه ۲۸ خرداد آتنا اصلانی، زمانی که قصد داشت از پیش پدر دستفروش .... بیانیه خانواده های ۴ جوان اعدام شده در عربستان ...

  18 hours ago - تشییع جنازه آتنا اصلانی، دختربچه هفت ساله‌ای که در پارس‌آباد، در استان اردبیل، به قتل رسیده بود، با حضور ... پلیس اردبیل می‌گوید یک نفر را به ظن قتل آتنا دستگیر کرده و او به قتل اعتراف کرده است. ... لینک های مربوط به نحوه دسترسی ... داستان گم شدن دختربچه‌ای که سرانجام، یک شهر را در ایران به هم ریخت.

  ماجرای گم شدن آتنا اصلانی - جستجوگر اخبار تی نیوز

  tnews.pw/search/?q=ماجرای+گم+شدن+آتنا+اصلانی

  1 day ago - ماجراي قتل آتنا اصلاني در پارس آباد تجاوز و قتل دختر 7 ساله در پارس آباد قتل ... در نهایت با گذشت 23 روز از گمشدن آتنا یکی از متهم های این پرونده به راز ... امروز به قتل این دختر نوجوان پارس‌آبادی اعتراف کرد و پس از بازرسی‌های انجام ...

  آخرین اخبار قاتل آتنا اصلانی - بازدید - Buzdid.ir

  https://buzdid.ir/tag/قاتل-آتنا-اصلانی

  آخرین اخبار قاتل آتنا اصلانی صفحه ۱ | ۱۰۵ نتیجه (۰٫۰۱۹ ثانیه) ... و انقلاب استان اردبیل گفت: پس از بررسی های انجام یافته سرانجام نتیجه تحقیقات پزشکی قانونی "آتنا اصلانی" مشخص شد .... همه ماجرای گم شدن آتنا / قاتل به جنایتی دیگر اعتراف کرد.

  همه ماجرای گم شدن آتنا / قاتل به جنايتی ديگر اعتراف كرد - روز پلاس

  https://roozplus.com/.../همه-ماجرای-گم-شدن-آتنا-قاتل-به-جنايتی-دي...

  18 hours ago - جزئیات حادثه گم شدن و کشف جسد آتنا اصلانی دختر 7 ساله پارس آبادی که از 29 خرداد گم ... همه ماجرای گم شدن آتنا / قاتل به جنايتی ديگر اعتراف كرد ... در همان شب خیابان های شهر پارس آباد ، یکی از پرجمعیت ترین شبهایش را تجربه کرد، ...

  2 days ago - در نهایت با گذشت 23 روز از گمشدن آتنا یکی از متهم های این پرونده به راز هولناک ... کشف جسد آتنا در ظرف بزرگ در نهایت با اعتراف قاتل پرونده، روز ...

  همه ماجرای گم شدن آتنا / قاتل به جنایتی دیگر اعتراف كرد - روز پلاس | دمادم

  https://damadam.ir › دمادمروز پلاسدسته‌بندی نشده

  17 hours ago - جزئیات حادثه گم شدن و کشف جسد آتنا اصلانی دختر 7 ساله پارس آبادی که از 29 خرداد گم ... همه ماجرای گم شدن آتنا / قاتل به جنایتی دیگر اعتراف كرد ... در همان شب خیابان های شهر پارس آباد ، یکی از پرجمعیت ترین شبهایش را تجربه کرد، ...

  نحوه قتل و تجاوز به آتنا اصلانی + تصویر دردناک - Ourway

  https://www.ourway.ir/.../نحوه-قتل-و-تجاوز-به-آتنا-اصلانی-+-تص...

  2 days ago - اسماعیل مرد 42 ساله پس از تجاوز به آتنا اصلانی دختر بچه 7 ساله آن را به ... پدر آتنا یکی از دست فروش های شهر می باشد, یک روز آتنا برای کمک کنار بساط پدرش ایستاده بود . ... به محض اینکه خبر مفقود شدن در شهر پارس آباد پیچید, همه اهالی محلی و ... کمک خانواده قاتل بالاخره مرد میانسال به قتل آتنا اصلانی اعتراف کرد .

  10 hours ago - در سطح فضای مجازی مردم منطقه نیز به گمشدن آتنا با هشتگ های گوناگون مانند ... از گمشدن آتنا یکی از متهم های این پرونده به راز قتل هولناک این دختربچه اعتراف کرد. ... ماجرای گم شدن آتنا اصلانی و قتل او در پارس آباد اردبیل که منجر به ...

  چگونه یک هتل خوب انتخاب کنیم
  تراست بازدید : 1354 پنجشنبه 22 تير 1396 زمان : 11:14

  مسابقه رضا بهمنی و محمد معتضدی در خنداننده شوی خندوانه

  رقابت رضا بهمنی با محمد معتضدی در مسابقه خنداننده شو

  اجرای گروه سوم مسابقه خنداننده شو در مرحله سوم

  رضا بهمنی و محمد معتضدی در گروه سوم در شب گذشته خندوانه استندآپ کمدی های خود را اجرا کردند و به نظر میرسد رقابت سختی با یکدیگر خواهند داشت.

  مسابقه خنداننده شو

  مسابقه رضا بهمنی و محمد معتضدی در خنداننده شوی خندوانه

  رضا بهمنی در مسابقه خنداننده شوی خندوانه

  رضا بهمنی از گروه حسن معجونی روی صحنه رفت و استندآپ کمدی اش را با موضوع معضلات جامعه اجرا کرد.

  مسابقه خنداننده شو

  محمد معتضدی در مسابقه خنداننده شوی خندوانه

  محمد معتضدی دیگر شرکت کننده خنداننده شو از گروه رامبد جوان استند آپ کمدی اش را با موضوع کار کردن اجرا کرد.

  همچنین بخوانید : تمامی مطالب حواشی و اخبارهای خندوانه

  مجید افشاری و علی ضیایی در گروه چهارم در مرحله سوم خنداننده شو امشب با یکدیگر به رقابت می پردازند.

  ترتیب اجرای کمدین های خنداننده شو به شرح زیر است :

  گروه اول :میثم درویشان پور، سیده زینب موسوی.

  گروه دوم :سید مریم کشفی و حسین شاهرخ نیا.

  گروه سوم :رضا بهمنی، محمد معتضدی .

  گروه چهارم :مجید افشاری، علی ضیایی.

  رقابت رضا بهمنی با محمد معتضدی در مسابقه خنداننده شو

  2 days ago - خنداننده شو و مسابقه خنداننده شو و برنامه خندوانه و مرحله سوم مسابقه خنداننده شو و ... رقابت سیده زینب موسوی و میثم درویشان پور در خنداننده شوی خندوانه ... رضا بهمنی، محمد معتضدی، علی ضیایی، سیده مریم کشفی، مجید افشاری، میثم ...

  مرحله جدید خنداننده شو از امشب در خندوانه - نمناک

  namnak.com/مرحله-جدید-خنداننده-شو.p52671

  3 days ago - مرحله سوم مسابقه خنداننده شو در برنامه خندوانه از امشب دوشنبه 19 تیرماه 96 آغاز میشود. ... رضا بهمنی، محمد معتضدی، علی ضیایی، سیده مریم کشفی، مجید ... برای اجرای نجات انتخاب شدند و دو نفر از مسابقه خنداننده شوی خندوانه حذف شدند.

  رقابت دو کمدین خندوانه در مرحله سوم خنداننده شو - Ourway

  https://www.ourway.ir/.../رقابت-دو-کمدین-خندوانه-در-مرحله-سوم-خن...

  2 days ago - خنداننده شو و مسابقه خنداننده شو و برنامه خندوانه و مرحله سوم مسابقه خنداننده ... رفت و طبق برنامه ریزی های قبلی شرکت کننده های مسابقه خنداننده شوی خندوانه در ... رضا بهمنی، محمد معتضدی، علی ضیایی، سیده مریم کشفی، مجید افشاری، ...

  آپارات - خنداننده شو

  www.aparat.com/result/خنداننده_شو

  زمان پخش مسابقه خنداننده شو مرحله سوم ... خندوانه / جمعه 16 تیر 96 / پشت صحنه بچه های خنداننده شو .... استند آپ کمدی خنده دار رضا بهمنی مرحله دوم مسابقه خنداننده شو.

  خنداننده شو - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

  https://fa.wikipedia.org/wiki/خنداننده_شو

  خنداننده شو بخشی جنبی در مجموعه خندوانه است که به معرفی استندآپ کمدین‌های جوان و ... به گفته رامبد جوان، در این مسابقه هر شخص می‌تواند یک استندآپ کمدی کوتاه اجرا و آن را ... در شب دوم آرزو صراف رضایی، میثم درویشان‌پور، محمد معتضدی و رضا بهمنی به اجرا پرداختند. .... پرش به بالا به: ۹٫۰ «حذف دو کمدین از مسابقه خنداننده شوی خندوانه».

  استند آپ کمدی خنده دار رضا بهمنی مرحله دوم مسابقه خنداننده شو + فیلم

  https://www.bebinak.com/.../استند-آپ-کمدی-خنده-دار-رضا-بهمنی-مر...

  Jul 1, 2017 - از استند آپ کمدی رضا بهمنی از مرحله دوم مسابقات خنداننده . ... استند آپ کمدی خنده دار مسابقه خنداننده شو برنامه خندوانه ... استند آپ کمدی خنده دار مسابقه خنداننده ... Stand-up comedy ali masoudi/استند آپ کمدی علی مسعودی،مرحله دوم . ... شو با حضور میثم درویشان پور ، محمد معتضدی، آرزو صراف رضایی و رضا بهمنی پخش شد.

  اولین قسمت مسابقه خنداننده شو میان ۱۶ نفر باقی مانده در دکور اصلی خندوانه

  https://mowjonline.ir/.../79515-اولین-قسمت-مسابقه-خنداننده-شو-۱...

  Jun 5, 2017 - اولین قسمت مسابقه خنداننده شو میان ۱۶ نفر باقی مانده در دکو اصلی خندوانه : مریم کشفی , علی ضیایی , محمد معتضدی و رضا بهمنی - ۱۵ خرداد ۱۳۹۶.

  برنامه خندوانه با مسابقه مرحله سوم خنداننده شو محمد معتضدی و رضا بهمنی از شبکه ... های مسابقه خنداننده شوی خندوانه در چهار گروه دو نفره با یکدیگر به رقابت میپردازند.

  فیلم کامل استندآپ کمدی رضا بهمنی مرحله خنداننده شو

  https://fisht.ir/search/?q=فیلم+کامل...رضا+بهمنی...خنداننده...

  ماجرای گم شدن آتنا اصلانی و اعتراف های قاتل
  تراست بازدید : 628 پنجشنبه 22 تير 1396 زمان : 9:36

  فال روز پنج شنبه 22 تیر 1396

  فال روز پنج شنبه 22 تیر

  فال پنج شنبه 22 تیر 1396

  فال روزانه ، فال پنجشنبه 22 تیر 96

  فال روز پنج شنبه 22 تیر 1396 - نمناک

  namnak.com/فال-روز-22-تیر-1396.p52837

  فال روزانه و فال امروز و فال جذاب و فال ماه تولد و فال پنج شنبه 22 تیر 96 را در نمناک بخوانید.

  فال روزانه پنجشنبه 22 تیر 1396 - سیمرغ

  seemorgh.com › سرگرمیفالفال روزانه

  17 hours ago - فال روزانه فروردین ماه: به نظر می رسد که بین دوستان تان محبوبیت دارید، به همین خاطر نمی ... فال روز پنجشنبه 22 تیر - 13جولای برای امروز شما ...

  اخبار,اخبار بازیگران,عکس,فال و طالع بینی,دانلود سریال و فیلم,روزنامه ها,قیمت های روز,عکس بازیگران.

  فال روزانه پنجشنبه 22 تیر 96 فال روز تولد امروز 22 تیر 1396 نمکستان » برای مشاهده ی فال روزانه روز تولد خود ، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

  فال روزانه 22 تیر 1396 طالع بینی امروز پنجشنبه 22 تیر 96 فال روزانه روز تولد برای متولدین تمام ماه های سال ، در ادامه فال خود را مطالعه نمایید •

  فال روزانه پنجشنبه 22 تیر 1396 | ستاره

  setare.com/fa/news/12650/فال-روزانه-پنجشنبه-22-تیر-1396

  8 hours ago - فال روزانه پنجشنبه 22 تیر 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن.

  فال روزانه پنجشنبه 22 تیر 1396 - خبرداغ

  khabaredagh.ir/fa/news/.../فال-روزانه-پنجشنبه-22-تیر-1396

  9 hours ago - فال روزانه پنجشنبه 22 تیر 1396. ... متولد تیر : یک نفر امروز شاید حرفی بزند و سپس کار دیگری را انجام دهد (حرف و عملش یکی نباشد)، که این ...

  فال روز پنج شنبه 22 تیر 1396 - Ourway

  https://www.ourway.ir/a/54313/فال-روز-پنج-شنبه-22-تیر-1396

  11 hours ago - برای آگاهی از اتفاقات پیش روی خود در روز پنجشنبه 22 تیر ماه 1396 و متناسب با ماه تولدتان فال روزانه بی نظیر سایت مجله اینترنتی راه ما را ...

  فال روزانه پنجشنبه 22 تیر 1396 برای متولدین 12 ماه سال - Ourway

  https://www.ourway.ir/.../فال-روزانه-پنجشنبه-22-تیر-1396-برای...

  36 mins ago - فال روزانه پنجشنبه 22 تیر , طالع امروز خود را ببینید: به نظر می رسد که بین دوستان تان محبوبیت دارید، به همین خاطر نمی توانید فرصت پیدا کنید

  فال روزانه - بیتوته

  www.beytoote.com/daily-horoscope/

  فال امروز شما چهارشنبه 21 تیر 96،فال روزانه بر اساس تاریخ تولد - آکاایران

  www.akairan.com/talebini/fale-roozaneh/falroozaneh.html

  فال,فال تاروت,فال چینی,فال ازدواج,فال عشق,فال عطسه,فال رنگها فال,فال امروز,فال روزانه,فال روز,فال حافظ روزانه,فال حافظ ... فال روزانه پنجشنبه 15 تیر 1396 .... 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... فال امروز شما چهارشنبه 21 تیر 96،فال روزانه بر اساس تاریخ تولد.

  فال روزانه 1396/04/22 - برترین ها

  www.bartarinha.ir/fa/news/565125/فال-روزانه-13960422

  8 hours ago - فال روزانه 1396/04/22. فال روزانه پنج شنبه 22 تیر 1396. چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است. دوست عزیزی که 22 تیر به دنیا آمده ای، تولدت ...

  فال روزانه پنجشنبه 1 تیر 1396 - قطره

  www.ghatreh.com/news/nn38026522/فال-روزانه-پنجشنبه-تیر

  فال روزانه پنجشنبه 1 تیر 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین ... پنجشنبه، 1 تیر 1396 ساعت 00:222017-06-21سياسي ...

  فال روزانه,فال تاروت,فال حافظ,فال پاسور,طالع بینی هندی,چینی,مصری,فال انبیا ... فال روزانه. برای امروز پنج شنبه بیست و دوم 22 تیر 96. Daily Omen توجه : این ...

  فال روزانه,سایت فال روزانه,فال امروز,فال برای امروز,طالع بینی روزانه,فال فردا ... فال روزانه جدید , فال روزانه آلامتو , فال روزانه دقیق , سایت فال روزانه , فال روز ... فال روزانه 22 تیر امروز شما چگونه خواهد گذشت ؟ ... فال عطسه روز پنج شنبه ... تیر 21, 1396.

  فال روزانه - مجله فارسی پرمگ

  permag.ir › همه مطالب

  فال امروز سه شنبه ۲۰ تیر ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران امروز با ...

  فال روز - ایران ناز

  www.irannaz.com/news_cats_31.html

  فال روز,فال روزانه,روزانه,روز,هفته,ماه,شنبه,یکشنبه,دوشنبه,سه شنبه,چهارشنبه,پنجشنبه,جمعه,فروردین,اردیبهشت,خرداد,تیر,مرداد,شهریور,مهر,آبان,آذر,دی,بهمن,اسفند. ... فال روزانه سه شنبه 20 تیر 1396 · با دیدن این .... فال روزانه یکشنبه 22 اسفند 1395.

  فال روزانه پنجشنبه 22 تیر 96 :: شهر عکس

  niloofareabi.blog.ir/post/فال-روزانه-پنجشنبه-22-تیر-96

  12 hours ago - فال روزانه پنجشنبه 22 تیر 96 فال روزانه روز تولد برای متولدین تمام ماه های ... فال روزانه 20 تیر 1396 • طالع بینی امروز سه شنبه 20 تیر 96 • مجله .

  Apr 11, 2017 - فال روزانه سه شنبه 22 فروردین ماه سال 1396, طالع بینی روز تولد شما چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است ... فال روزانه برای متولدین تیر.

  9 hours ago - از بخشش اندک شرمنده مباش، زیرا نومید ساختن، اندک تر از آ ن است. (حضرت علی علیه السلام) برای انسان های بزرگ هیچ بن بستی وجود ندارد زیرا بر این ...

  19 hours ago - فال روزانه پنجشنبه ۲۲ تیر ۹۶ فال روز تولد امروز ۲۲ تیر ۱۳۹۶ ... سایت تفریحی نمکستان » برای مشاهده ی فال روزانه روز تولد خود ، در ادامه این مطلب با ...

  حوادث - جام جم آنلاین

  jamejamonline.ir/Online/service/01-06-91/1/حوادث

  خودرو · بازار · عكس. به روز رسانی: 1396/4/22 01:30 ... کودک یک ساله از پشت‌بام ساختمان پنج طبقه به علت فروریختن قسمتی از... دیروز 16:20 ... چهارشنبه 21 تیر 1396 20:00; حوادث · تصویر قتل ... درآمد 22 میلیاردی دزدان خانه‌های شمال تهران! چهار جوان ...

  عناوین امروز فهرست. عناوین اصلی. پربیننده ترین. close دانلود تمام صفحات این نسخه. صفحه 1 : صفحه اول. page. pdf. صفحه 2 : سیاست. page. pdf. صفحه 3 : جامعه.

  فال روزانه پنجشنبه ۲۲ تیر ۹۶ فال روز تولد امروز ۲۲ تیر ۱۳۹۶ برای شما ...

  titrhonar.ir/اخبار/فال-روزانه-پنجشنبه-۲۲-تیر-۹۶-فال-روز-تو/

  فال روزانه پنجشنبه ۲۲ تیر ۹۶ فال روز تولد امروز ۲۲ تیر ۱۳۹۶ برای شما. پنج شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶ در ۰۰:۵۷. فال روزانه متولدین فروردین ماه. امروز شما حسابی سرحال هستید، ...

  فال روزانه 1396/04/22 - باشگاه خبرنگاران نوجوان

  yjcnews.ir/search/?q=فال+روزانه+1396%2F04%2F22

  8 hours ago - پوریان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد: منصور پوریان رئیس شورای تامین کنندگان دام زنده در گفتگو با خبرنگار صنعت،تجارت و ...

  فال روزانه فال روزانه فال روزانه پنج شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶ چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که ۲۲ تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک امسال بالاخره ...

  فال روزانه 1396/04/22 - می نت

  minet.ir/فال-روزانه-13960422/

  May 11, 2017 - فال روزانه جمعه 29 اردیبهشت 96 فال روز تولد امروز 29 اردیبهشت 1396. تاریخ انتشار : 28 ... فال روزانه متولدین تیر ماه ♢•♢•♢ .... ناشناس; جمعه , 22 مرداد.

  فال روزانه پنج شنبه 8 تیر 1396 - مجله خبری نیوز

  newzz.ir/search/?q=فال+روزانه+پنج+شنبه+8+تیر+1396

  این مسابقات روز جمعه (22 اردیبهشت 1396) در ورزشگاه ملی باکو (Knowledge) طی مراسمی افتتاح خواهد شد. برنامه روزانه نمایندگان ایران در سه رشته شنا، شیرجه و ...

  فال روز سه شنبه 22 فروردین 1396 - اخبار ویژه

  vpnews.ir/topic/225649/فال-روز-سه-شنبه-22-فروردین-1396 - Translate this page

  Apr 9, 2017 - nبرای آگاهی از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز سه شنبه 22 فروردین 96 فال جذاب سایت ... فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 22 فروردین 1396 ...

  اقتصادی، ۱۹ تير ۹۶ ..... آزمون سراسری سال 96 پنجشنبه و جمعه گذشته برگزار شد. ... ۴کشور عربی بعد از نشست روز چهارشنبه خود در قاهره، پنجشنبه شب در بیانیه ای ...

  فال روز پنج شنبه 8 تیر 1396 | نمناک | پارسی پو

  feed.parsipoo.ir/post/20170628.../فال-روز-پنج-شنبه-8-تیر-1396...

  Jun 28, 2017 - برای آگاه شدن از وقایع مهم پیش روی خود در روز پنجشنبه 8 تیر 96 فال روزانه بی نظیر سایت ... فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 8 تیر 1396 ...

  فال روزانه 1 ارديبهشت 1396 طالع بيني امروز جمعه 1 ارديبهشت 96

  zanboorblog.ir/فال-روزانه-1-ارديبهشت-1396-طالع-بيني-امروز-ج/

  Apr 19, 2017 - فال روزانهفال امروز شما پنجشنبه 31 فروردین 1396 … اگر امروز به جای لذت .... فال و طالع بینی روزانه سه شنبه 22 فروردین ماه 96 – پارلین 11 آوريل 2017 … ... فال و طالع بینی روز پنجشنبه 1 تیر 1391 – ایران ناز 21 ژوئن 2012 …

  فال روز پنج شنبه 1 تیر 1396

  fun8.ir/news/191683/فال-روز-پنج-شنبه-1-تیر-1396

  Jun 21, 2017 - nبرای آگاه شدن از اتفاقات مهم پیش روی خودتان در روز پنجشنبه 1 تیرماه 1396 فال روزانه جذاب سایت نمناک.

  ... منابع طبيعي استان گيلان (نوبت اول) راس ساعت 17 عصر روز پنجشنبه مورخ 1396/5/5 در ... متقاضيان جهت شركت در آزمون فوق مي توانند از تاريخ 14 تير ماه لغايت 10 مرداد ..... ايام الله دهه فجر و سالروز پيروزي انقلاب اسلامي 22 بهمن بر مردم شريف ايران ...

  Ethics Engineering Internationa

  zahooastaneh.mihanblog.com/

  Jun 23, 2017 - New entries Tajikistan and Kosovo aside, Belgium (22nd, up one place) rose in part thanks to ... به گزارش ایسنا، امروز (پنج‌شنبه) هشتمین انتخابات هیات رئیسه انجمن نویسندگان، .... محمد آستانه اصل جمعه 16 تیر 1396 02:28 بعد از ظهر نظرات (0) ..... فال روزانه چهارشنبه 14 تیر 96 فال روز تولد امروز 14 تیر 1396.

  رو مه صدای ان پنجشنبه ۱۵ تیر انی ها امروز در ایفمارک - متن

  matn.xyz/.../رو-مه-صدای-ان-پنجشنبه-۱۵-تیر-انی-ها-امروز-در-ایفما...

  اخبار بروجرد - روزهای بروجرد

  www.borujerdtimes.ir/akhbar/index.aspx?Itemid=328

  آخرين بروز رساني ( ۱۸ تير ۱۳۹۶ ) .... به گزارش فارس، عباس گودرزی عصر امروز در مراسم آغاز عملیات اجرایی قرارداد .... ما اگر روزانه شش میلیون بشکه نفت تولید کنیم، و به ازای این دو میلیون بشکه ۱۰۰ هزار میلیارد تومان هم درآمد اضافه شد، اتفاقی‌ نمی‌افتد. ...... اکبر حدادی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگارایرنا افزود: فیلم کوتاه وقت ...

  فال روزانه پنجشنبه 10 فروردین 1396 برای متولدین 12 ماه سال

  www.24khabar.com/.../فال-روزانه-پنجشنبه-10-فروردین-1396-ب...

  Mar 30, 2017 - فال روزانه پنجشنبه 10 فروردین متولدین تیر. شما امروز فکر شاد و روشنی دارید و بنابراین در پیدا کردن دوستهای جدید و تقویت کردن دوستی‌های کهنه ...

  فال روزانه سه شنبه 2 خرداد 96 فال روز تولد امروز 2 خرداد 1396 - آتشفشان ...

  kafshdoozak.rasanenow.ir/فال-روزانه-سه-شنبه-2-خرداد-96-فال-روز...

  May 23, 2017 - خود در روز سه شنبه 19 اردیبهشت ماه 1396 فال روزانه جذاب سایت نمناک را بخوانید. .... طالع هفته: 22 تا 28 خرداد 1395 【ツ】 · فال امروز شما سه شنبه 25 خرداد 1395 .... آپدیت نود۳۲ روز سه شنبه 11 تیر ۹2, آپدیت نود۳۲ روز سه شنبه 12 آذر سه ...

  فال امروز / فال روزانه دوشنبه 22 خرداد 1396 - Matlabak.ir

  matlabak.ir/entertainment.php?subject=interview_Omen&pid...

  Jun 12, 2017 - جمعه | ۰۹ | تیر | ۹۶ | ... فال روزانه - فال امروز چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است. ... دوست عزیزی که 22 خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

  فال روزانه پنجشنبه 11 خرداد 96 فال روز تولد امروز 11 خرداد 1396 - سکه

  sekke.cityteatr.ir/فال-روزانه-پنجشنبه-11-خرداد-96-فال-روز-تولد/

  May 31, 2017 - فال روزانه پنجشنبه 11 خرداد 96 فال روز تولد امروز 11 خرداد 1396 ... 22 . ایران پست مسابقه تفسیر قرآن کریم روز پنجمفال روزانه پنجشنبه 11 خرداد 96 فال روز ... تور استانبول|رزرو تور استانبول تابستان ۱۳۹۶|خرداد تیر مرداد 96

  Apr 11, 2017 - فال روز سه شنبه بیست و دوم 22 فروردین 1396 طالع و اتفاقات روز جدید را در فال روزانه روز سه شنبه تاریخ 22 فروردین ... فال روزانه متولدین تیر ماه.

  توضیحات: دسته: تور کیش: آخرین به روز رسانی در 14 تیر 1396: بازدید: 175557 ... برای كودكان زير پنج سال فقط هزينه بليط هواپيما دريافت مي شود و همچنین ...... ساعت کار این رستوران ظهرها از ساعت 12 الی 15:45 و بعدظهرها 19 الی 22:45 می باشد.

  Jun 22, 2017 - فال روزانه پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ برای متولدین اردیبهشت: فال امروز, فال و طالع بینی. امروز آتشی دارد در درونتان می سوزد که باید مواظب باشید آن را ...

  فال روزانه دوشنبه 4 اردیبهشت 96 فال روز تولد امروز 4 ...

  www.ex1rs.com/.../2493-5-فال-روزانه-دوشنبه-4-اردیبهشت-96-فا...

  ... 96 فال روز تولد امروز 4 ... فال روزانه پنجشنبه 4 خرداد 96 فال روز تولد امروز 4 خرداد 1396 ... فال روزانه متولدین تیر ماه ♢•♢•♢. امروز با کارهای .... ناشناس; جمعه , 22 مرداد.

  جستجوی عبارت فال روزانه شنبه 3 تیر - پیوست

  peyvast.xyz/search/فال-روزانه-شنبه-3-تیر

  مسابقه رضا بهمنی و محمد معتضدی در خنداننده شوی خندوانه
  تراست بازدید : 582 پنجشنبه 22 تير 1396 زمان : 8:28

  جزییات جدید از قتل آتنا دختر 7 ساله پارس آبادی

  قتل آتنا دختر 7 ساله پارس آبادی

  آخرین جزئیات قتل آتنا دختر 7 ساله پارس آبادی + تصاویر

  عکس آتنا اصلانی دختر 7 ساله پارس آبادی و قاتل

  مروز خبری در رسانه ها معتبر کشور متشر شد مبنی قتل آتنا اصلانی دختربچه هفت ساله اردبیلی با پیدا شدن جسد آتنا اصلانی . جسد آتنا اصلانی از پارکینگ منزل مظنون بازداشت شده پیدا شد ، دادستان پارس آباد مغان : جسد اتنا کودک ۷ ساله ساعاتی پیش از پارکینگ منزل فرد مظنون کشف و برای سیر مراحل قانونی بهپزشکی قانونی انتقال یافت . عکس بالا مربوط به اهالی شهر پارس آباد است که خواستار اشد مجازات در سریع ترین زمان برای قاتل آتنا اصلانی دختر گمشده پارس آبادی شدند . هنوز اطلاعات دقیقی از جزییات تجاوز به آتنا اصلانی دختر گمشده و جزییات قتل آتنا اصلانی به دست نیامده است

  آتنا اصلانی

  الف - جزئیات جدید از قتل دختر 7 ساله پارس آبادی

  alef.ir/vdchkznkz23nwzd.tft2.html?491141

  1 day ago - ناصر عتباتی جزئیات پرونده قتل آتنا اصلانی دختر هفت ساله پارس آبادی را تشریح کرد و گفت: حدود ۲۰ روز پیش با اعلام مفقود شدن آتنا اصلانی ...

  4 hours ago - جزییات جدید از قتل آتنا دختر 7 ساله پارس آبادی. این روزها مردم استان اردبیل به ویژه شهرستان پارس آباد مغان در غم از دست دادن دختر معصوم هفت ساله ...

  2 hours ago - آتنا اصلانی دختر ۷ ساله پارس آبادی. حدود ۳۰ روز پیش بود که عکس بالا در شبکه های مجازی با عنوان گم شدن آتنا اصلانی دختر ۷ ساله پارس آبادی از ...

  دوات: به پرونده قتل آتنا اصلانی دختر خردسال پارس آبادی با فوریت و دقت رسیدگی و حکم الهی صادر و با قاطعیت اجرا خواهد شد. این را دادستان پارس آباد وعده داده است.

  جزئیات قتل شیطانی آتنا کوچولو در پارس آباد / جسد در یک خمره رنگرزی ...

  www.rokna.ir/.../281160-جزئیات-قتل-شیطانی-آتنا-کوچولو-در-پا...

  1 day ago - به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، ظهر یکشنبه 28 خرداد آتنا اصلانی، دختر بچه 7 ساله پارس آبادی زمانی که قصد داشت از پیش پدر دستفروش خود ...

  1 day ago - فیلم قتل آتنا دختر 7 ساله پارس آباد که گم شدن آتنا اصلانی کشته شدن ... جزئیات جدید از پرونده مفقودیت و قتل دختر هفت ساله پارس آبادی ارائه کرد ...

  جزئیات جدید از پرونده قتل دختر هفت ساله پارس آبادی/ قاتل به قتل ...

  khabarfarsi.com/u/41478655 - Translate this page

  جزئیات جدید از پرونده قتل دختر هفت ساله پارس آبادی/ قاتل به قتل اعتراف کرد ... آتنا اصلانی کودک 7 ساله اهل پارس آباد حدود سه هفته قبل برای دیدن پدرش از خانه خارج ...

  جزئیات جدید از قتل دختر 7 ساله پارس آبادی - اخبار حوادث - Havades.ir

  www.havades.ir/news/.../جزئیات-جدید-از-قتل-دختر-7-ساله-پارس-آ...

  1 day ago - جزئیات جدید از قتل دختر 7 ساله پارس آبادی ... ناصر عتباتی جزئیات پرونده قتل آتنا اصلانی دختر هفت ساله پارس آبادی را تشریح کرد و گفت: حدود ...

  6 hours ago - روزنامه ایران نوشت: از ناپدید شدن آتنا دختربچه پارس‌آبادی تا پیدا شدن جسدش ... تشریح جزئیات جدیدی از پرونده قتل دختر هفت ساله پارس‌آبادی، گفت: مظنونی ... از زمان دریافت خبر گم شدن دختر 7 ساله، دادسرا و مأموران آگاهی به‌صورت 24

  بایگانی‌ها جزئیات قتل آتنا اصلانی دختر 7 ساله پارس آبادی - جدید ها 96

  jadidha96.ir/tag/جزئیات-قتل-آتنا-اصلانی-دختر-7-ساله-پارس/

  سایت جدید ها 96 در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است و مطالب بنا به درخواست کارگروه مصادیق ... جزئیات قتل آتنا اصلانی دختر ۷ ساله پارس آبادی. 0.

  8 hours ago - جزئیات جدید از قتل دختر 7 ساله پارس آبادی ... گفت: مظنونی که در پنجمین روز مفقودیت آتنا اصلانی بازداشت شده بود، در بازجویی‌ها به قتل اقرار کرد.

  1 day ago - ناصر عتباتی جزئیات پرونده قتل آتنا اصلانی دختر هفت ساله پارس آبادی را تشریح کرد و گفت:حدود 20 روز پیش با اعلام مفقود شدن آتنا اصلانی ...

  1 day ago - به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، ناصر عتباتی جزئیات پرونده قتل آتنا اصلانی دختر هفت ساله پارس آبادی را تشریح کرد و گفت: حدود ۲۰ روز پیش ...

  خشم پارس آباد از مرگ «آتنا»/ آخرین جزییات قتل دختر 7 ساله - قطره

  www.ghatreh.com/news/.../خشم-پارس-آباد-مرگ-آتنا-آخرین-جزییات...

  4 hours ago - جزییات جدید درباره قتل دختر هفت ساله پارس آبادی · 5 + 1 · یارانه ها ... خشم پارس آباد از مرگ «آتنا»/ آخرین جزییات قتل دختر 7 ساله. خبر قتل دختر ...

  دادستان مرکز استان اردبیل با تشریح جزئیات جدید از پرونده مفقودیت و قتل دختر هفت ساله پارس آبادی، گفت: مظنونی که در پنجمین روز مفقودیت آتنا اصلانی ...

  خبرگزاری آريا - جزئيات جديد از قتل دختر 7 ساله پارس آبادي

  www.aryanews.com/News/.../جزئيات-جديد-از-قتل-دختر-7-ساله-پا...

  1 day ago - خبرگزاری آریا - جزئيات جديد از قتل دختر 7 ساله پارس آبادي. ... دختر هفت ساله پارس آبادي، گفت: مظنوني که در پنجمين روز مفقوديت آتنا اصلاني ...

  جزئیات جدید از قتل دختر 7 ساله پارس آبادی | آریا | خبروان

  khabarone.ir/news/.../جزئیات-جدید-از-قتل-دختر-7-ساله-پارس-آباد...

  1 day ago - #قتل دختر هفت ساله #اعتراف قاتل #دختربچه #دختر 7 ساله پارس آبادی #جزئیات جدید #جدید #پرونده قتل آتنا #دختر پارس آبادی #دادستان اردبیل ...

  جزئیات جدید از قتل دختر 7 ساله پارس آبادی | جام‌نیوز | خبروان

  khabarone.ir/news/.../جزئیات-جدید-از-قتل-دختر-7-ساله-پارس-آباد...

  1 day ago - #دختر پارس آبادی #ساله #جزئیات جدید #جدید #قتل دختر #پرونده قتل آتنا ... فیلم | شکستن شیشه و تخریب مغازه قاتل آتنا اصلانی در پارس آباد ...

  دولت بهار: جزئيات جديد از پرونده قتل دختر هفت ساله پارس آبادي

  www.dolatebahar.com/telex-409940.html

  1 day ago - به گزارش دولت بهار، ناصر عتباتي جزئيات پرونده قتل آتنا اصلاني دختر هفت ساله پارس آبادي را تشريح كرد و گفت: حدود ۲۰ روز پيش با اعلام مفقود ...

  در ابتدای این شماره از برنامه پنجره ای رو به خانه پدری در پاسخ به مطلب جدید آقای دکتر ... و در پی آن از پشت پرده خبر درگیری و تیراندازی در فرودگاه مهر آباد شما را مطلع خواهیم ساخت. .... کلیپی از ازدواج دختر خردسال افغان با یک مرد شصت ساله می نشینیم و همچنین به مناسبت ..... A Window to the Fatherland – Wednesday 7 June 2017

  آتنا اصلانی دختر خردسال شهرستان پارس آباد استان اردبیل مدتی قبل به ...

  taffrihi.ir/search/?q=آتنا...دختر+خردسال...پارس+آباد+استان...

  آتنا اصلانی دختر خردسال شهرستان پارس آباد استان اردبیل مدتی قبل به قصد دیدار ... پارس‌آبادی تحقیقات و پیگیری‌های شبانه‌روزی برای پیدا شدن این کودک 7 ساله توسط ... زلزله پارس آباد امروز ۱۲ خرداد ۹۶ + جزئیات و عکس و اخبار جدید ... جسد آتنای گمشده پس از 20 روز پیدا شد/ این قتل در پارکینگ خانه متهم صورت گرفته است+عکس.

  جسد آتنا دختر گمشده پارس‌آبادی کشف شد - خبرگزاری برنا

  https://www.bornanews.ir/.../584984-جسد-آتنا-دختر-گمشده-پارس-آ... - Translate this page

  2 days ago - فرماندار شهرستان پارس‌آباد گفت: جنازه آتنا اصلانی دختر گمشده پارس‌آبادی بعد ... سرانجام جسد این دختر 7 ساله در پارس‌آباد کشف شد و مراحل قانونی در این زمینه در حال انجام است ... و قضایی واگذار کنند تا اشد برخورد با قاتل این دختر خردسال انجام شود. ... فرماندار شهرستان پارس‌آباد تصریح کرد: جزئیات این پرونده بعد از ...

  "احد عظیم زاده" مولتی میلیارد ایرانی از زندگی اش می گوید - پارسینه

  www.parsine.com/fa/news/.../احد-عظیم-زاده-مولتی-میلیارد-ایرانی-از-زندگی-اش-می-گو...
  Jul 6, 2012 - هفت ساله بودم كه پدرم را از دست دادم و يتيم شدم. ... 7. 6. پاسخ. با عرض سلام و خسته نباشید جناب اقای عظیم زاده ما میتونیم برای ...... با سلام خدمت اقای احدعظیم زاده لطفا برای تهیه جهیزیه مرا هم دختر حقیر ...... سلام اقای عظیمزاده من اهل تبریزم دایره۵در۵سالاری طرح جدید دومتن ریز ۶۰ در ...... قاتل «پابلو نرودا» شناسایی می‌شود.

  1 day ago - ... این پرونده سرانجام جسد این دختر ۷ ساله در پارس‌آباد کشف شد و مراحل قانونی در این زمینه در حال انجام است. رئیس شورای تامین شهرستان پارس‌آباد با ابراز همدردی با خانواده آتنا ... و قضایی واگذار کنند تا اشد برخورد با قاتل این دختر خردسال انجام شود. ... فرماندار شهرستان پارس‌آباد تصریح کرد: جزئیات این پرونده بعد از ...

  قاتل آتنا دستگیر شد - مجله خبری نیوز

  newzz.ir/search/?q=قاتل+آتنا+دستگیر+شد

  ... گفت: پس از بازرسی‌های انجام یافته قاتل آتنا دختر گمشده پارس‌آبادی دستگیر شد. ... وی در تشریح جزئیات این خبرگفت: چندی قبل در روستای حاجی آباد شهرستان ... در این پرونده سرانجام جسد این دختر 7 ساله در پارس‌آباد کشف شد و مراحل قانونی در .... و به دلیل ناپدید شدن فرد مظنون به محل نا معلومی، بررسی‌های پلیس وارد مرحله جدید شد.

  کوروش؛ اسطوره باستانی یا جنایتکار جنگی؟! - مشرق نیوز

  www.mashreghnews.ir/news/.../کوروش-اسطوره-باستانی-یا-جنایت...

  Nov 16, 2015 - او توانست ا به اسارت گرفتن آمیتیس (دختر آخرین پادشاه ماد) و تهدید مبنی .... پس از هفتاد سال پادشاه بابل وقوم او را به خاطر گناهانشان مجازات خواهم کرد .... نداشته اند حتی پارس ها هم مورد ظلم و جنایت این پادشاهان قرار می گرفتند. ...... مشرق خواهشا ترجمه سرتاسر تحریف غیاث آبادی از نوشته گزنفون رو به مشایخی نسبت نده.

  Dec 31, 2012 - خانم مریم سنجابی عضو سابق شورای رهبری سازمان خلق که دو سال پیش از ... و روسری های شما جدید و تمیز باشد چرا که این جلسه، «حوض» شورای رهبری .... دستور مسعود و مریم رجوی خبر داد از جمله قتل وحشیانه مهری موسوی و مینو ... به یاد دارم که مسعود رجوی در جشن ها و جلسات خود با زنان و دختران سازمان، ...... علي رضا كركه آبادي.

  In order to show you the most relevant results, we have omitted some entries very similar to the 96 already displayed.
  If you like, you can repeat the search with the omitted results included.

  فال روز پنج شنبه 22 تیر 1396
  تراست بازدید : 533 چهارشنبه 21 تير 1396 زمان : 16:14

  وقوع زلزله در خراسان شمالی 21 تیر 1396

  زلزله خراسان شمالی را لرزاند

  خراسان شمالی از استان‌های زلزله‌خیز در کشور به شمار می‌رود

  زلزله + پيش بيني زلزله،حوادث Earthquake

  3836741955sas.blogfa.com/

  زلزله + پيش بيني زلزله،حوادث Earthquake - ((بيش از 70 روش محاسبه و پيش ... 2017-07-10 21:04:33.5 5hr 17min ago, 32.30, N, 48.07, E, 12, 4.5 ... تاريخ وقوع زلزله: ..... ينگي قلعه عليا،خراسان شمالي را لرزاند دوشنبه،19 تير 1396 در 11:34:52 ...

  شماره : 19581 -; ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۱ تير; |; صفحه نخست; |; rss; |; pdf این شماره; |. search. خراسان شمالی. صفحه نخست. 1. اجتماعی. 4. گزارش. 6. اخبار. 2 · 8. شهرستان ها.

  اخبار زلزله - قطره

  www.ghatreh.com/news/subcat/zelzele-زلزله/0/20

  اردوهای جهادی خراسان شمالی با اعزام 1500 دانشجو آغاز شد رییس بسیج دانشجویی خراسان شمالی گفت: اردوهای جهادی با اعزام یک ... ایرنا - اقتصادی - 1 ساعت پیش - شنبه 17 تیر 1396، ساعت 08:05 - - 38249578 ... آنا - اقتصادی - 21 ساعت پیش - جمعه 16 تیر 1396، ساعت 12:31 - - 38241796 ... وقوع زلزله 5.8 ریشتری در ایالت مونتانا آمریکا

  وقوع زلزله شدید در استان خراسان شمالی - خبرگزاری اهل بیت (علیهم‌السلام ...

  fa.abna24.com/.../وقوع-زلزله-شدید-در-استان-خراسان-شمالی_7197...

  May 13, 2017 - وقوع زلزله شدید در استان خراسان شمالی زمین لرزه منطقه "پیش قلعه" در 22 ... زلزله 5 ریشتری صبح امروز، بجنورد را لرزاند ... 18 تیر 1396 - 21:14 ...

  ....0 زلزله ای به قدرت 3 ریشتر شهرستان قاضی در خراسان شمالی را لرزاند. .... استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ؛ اوقات شرعی بجنورد 21 تیر به شرح ذیل است ... □نوشته شده در:1396/04/21 به گزارش پایگاه خبری گرمه، ابراهیم عباسپور ..... و سرپیچی از قانون فطری زن را از هویتش دور می کند و او را به سقوط از جایگاهش می کشاند.

  ۱۳۹۶-۰۴-۲۱ ۰۱:۱۵:۲۵.۲ - Iranian Seismological Center

  irsc.ut.ac.ir/newsview_fa.php?&eventid=121711&network...

  8 hours ago - استان خراسان رضوي ، بزرگي ۱.۴ چهارشنبه، 21 تير 1396 در 01:15:25. تاريخ وقوع زلزله: ... موقعيت رومركز زلزله: ۳۵.۶۴ شمالي و ۶۰.۷۴ شرقي.

  کد خبر: 82528555 (5978422) | تاریخ خبر: 24/02/1396 | ساعت: 9:33| ... مهم ترین گسل های خراسان شمالی گسل اسفراین است که این گسل با درازای حدود 170 کیلومتر و ...

  کد خبر: 82595469 (6072261) | تاریخ خبر: 21/04/1396 | ساعت: 8:37| ... استانداری خراسان شمالی با اشاره به وقوع زلزله 3 ریشتری صبح امروز گفت: زلزله 3 ریشتری ...

  آثار زلزله در « پیش قلعه» خراسان شمالی - شبکه خبر

  www.irinn.ir/fa/news/.../آثار-زلزله-در-پیش-قلعه-خراسان-شمالی

  زلزله در پیش قلعه ی خراسان شمالی باعث آسیب برخی منازل و خودروها در این شهرستان شد و مردم شب را در خیابان ها و چادرها به سر بردند.

  جزییات جدید از قتل آتنا دختر 7 ساله پارس آبادی
  تراست بازدید : 523 چهارشنبه 21 تير 1396 زمان : 9:52

  تعداد صفحات : 131

  درباره ما
  اطلاعات کاربری
  نام کاربری :
  رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نویسندگان
  آمار سایت
 • کل مطالب : 660
 • کل نظرات : 5
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 168
 • بازدید امروز : 51
 • باردید دیروز : 153
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 5
 • بازدید هفته : 475
 • بازدید ماه : 52
 • بازدید سال : 72594
 • بازدید کلی : 3267805
 • آخرین نظرات
  کدهای اختصاصی