close
آخرین مطالب
تبلیغ شما در اینجا
طراحی سایت شخصی
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سیستم وبلاگدهی
پنل اس ام اس رایگان
پنل اس ام اس ippanel
تبلیغ شما در اینجا
loading...

جستجوگر هوشمند

نتیجه بازی رده بندی کیمیا علیزاده المپیک ۲۰۱۶ ریو,

دانلود فیلم بازی کیمیا علیزاده در رده بندی المپیک ۲۰۱۶,ساعت بازی کیمیا علیزاده رده بندی المپیک ۲۰۱۶ , فیلم مسابقه کیمیا علیزاده رده بندی ,بازی تکواندو کیمیا علیزاده و حریفش در رده بندی المپیک ۲۰۱۶ ریو,زمان مسابقه علیزاده در رده بندی المپیک ۲۰۱۶,نتیجه تکواندو کیمیا علیزاده در المپیک ۲۰۱۶ ریو,دانلود فیلم تکواندو کیمیا علیزاده المپیک ۲۰۱۶ ریو,کیمیا علیزاده ,المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو ,بازی رده بندی کیمیا علیزاده در المپیک ۲۰۱۶,

فیلم مسابقه تکواندو کیمیا علیزاده در رده بندی المپیک 2016 ریو برای کسب مدال برنز+نتیجه

فیلم مسابقه تکواندو کیمیا علیزاده در رده بندی المپیک ۲۰۱۶ ریو برای کسب مدال برنز+نتیجه:

کیمیا علیزاده در دومین مسابقه خود به مصاف گومز از اسپانیا رفت تا برنده این بازی راهی نیمه نهایی شود و برای راهیابی به به فینال رو در روی برنده مصر و ژاپن برود. گومز اسپانیایی در بازی اول خود ۶ بر ۵ نماینده تایلند و علیزاده ۷بر ۶ نماینده کرواسی را شکست داده بودند.

زمان اول بدون رد و بدل شدن امتیازی به اتمام رسید اما راند دوم طوفانی آغاز شد. ضربه فوق العاده علیزاده به سر گومز خورد اما داور امتیاز آن محسوب نشد تا اینکه درخواست بازبینی ۳ امتیاز کیمیا را به او برساند. دقایقی پس از کسب این امتیاز ضربه مشابه به علیزاده خورد تا درخواست اسپانیایی ها هم با موافقت همراه شود تا مبارزه ۳ بر ۳ ادامه پیدا کند. برخورد پای کیمیا با هوگو گومز یک امیتاز دیگر را برای او به همراه داشت اما ضربه گومز به پشت سر کیمیا ۴ امتیاز را به همراه داشت تا مبارزه ۷ بر ۴ به سود او شود. زمان سوم با دو اخطار برای تکواندوکار ایرانی همراه بود و مبارزه ۸ بر ۴ شد اما یک بار دیگر کیمیا سر حریف را هدف قرار داد و موفق شد نتیجه را ۸ بر ۷ کند.

پس از این شکست گومز در امتیاز طلایی یک بر صفر حریف مصری را شکست داد تا کیمیا به جدول شانس مجدد بازگردد. او ساعت ۴ هکر نست باید رو در روی حریف تایلندی قرار بگیرد و برنده این مبارزه برای کسب مدال برنز با هدایا ملک دیدار می کند.

کیمیا علیزاده از ساعت ۴ هکر نست به مصاف هارنسوجین از تایلند رفت تا اولین مبارزه خود در شانس مجدد را امتحان کند. مبارزه این دو شروعی طوفانی داشت و دو تکواندو کار در همان ۳۰ ثانیه ابتدایی ۳ امتیاز گرفتند تا نتیجه در پایان زمان اول ۳ بر ۳ شود. زمان دوم هم با یک امتیاز برای آغاز شد اما ضربه ۴ امتیازی هارنسوجین را با تایید داوران برای او آورد تا یک بار دیگر کار برای کیمیا سخت شود. یک امتیاز در طول مبارزه برای هر دو پایان ست دوم بود.

زمان سوم با امتیاز ۹ بر ۶ آغاز شد و کیمیا با یک ضربه هارنسوجین را به شیاپچانگ انداخت تا یک امتیاز دیگر برای ایران به دست بیاید. در فاصله کمتر از ۳۰ ثانیه تا پایان بازی دو ضربه ۳ امتیاز و ۲ امتیاز اخطار نتیجه را باور نکردنی برای کیمیا رقم زد تا او با امتیازات ۱۴ بر ۱۰ راهی دیدار رده بندی برای کسب مدال برنز شود.

مسابقه رده بندی ساعت ۰۵:۰۰ جمعه ۹۵/۵/۲۸

نتیجه بازی تکواندو کیمیا علیزاده در رده بندی المپیک ۲۰۱۶ ریو : در حال بروزرسانی

دانلود فیلم بازی کیمیا علیزاده در رده بندی المپیک ۲۰۱۶ ریو بزودی

منبع:ورزش سه/

Search Results

نتیجه مسابقه رده بندی کیمیا علیزاده در المپیک ۲۰۱۶ | فیلم کامل بازی …

nemonesoal.blog.ir/…/نتیجهمسابقهردهبندیکیمیاعلیزاده-در-ا

Translate this page

۱ hour ago – نتیجه مسابقه رده بندی کیمیا علیزاده در المپیک ۲۰۱۶ | فیلم کامل بازی … ۲۰۱۶ |فیلم کامل بازی، تکواندوی المپیک ریو ۲۰۱۶؛ کیمیا علیزاده به رده بندی صعود کرد؛ یک گام … کسب مدال برنز تکواندو کیمیا علیزاده در المپیک ۲۰۱۶.

نتیجه بازی رده بندی کیمیا علیزاده در المپیک ۲۰۱۶ ریو | فیلم مسابقه

www.kolbenews.ir/…/فیلممسابقهتکواندوکیمیاعلیزاده-در-رده-…

Translate this page

۶ hours ago – فیلم مسابقه تکواندو کیمیا علیزاده در رده بندی المپیک ۲۰۱۶ ریو برای کسب مدال برنز+نتیجه: کیمیا علیزاده در دومین مسابقه خود به مصاف گومز از …

نتیجه بازی تکواندو فرزان عاشورزاده در المپیک ۲۰۱۶ ریو+فیلم کامل …

fantea.rozblog.com/…/نتیجه-بازی-تکواندو-فرزان-عاشورزاده-در-ال

Translate this page

۱ day ago – نتیجه مسابقه تکواندو فرزان عاشورزاده المپیک ۲۰۱۶ , فیلم مسابقه حذف … در راند دوم فرزان عاشورزاده سه امتیاز ابتدایی مبارزه را کسب کرد تا کار با … از نتیجه گیری سه تکواندوکار دیگر ایران گفت: کیمیا علیزاده که روز پنجشنبه رقابت دارد یک پدیده است، او از المپیک نوجوانان و مسابقاتقهرمان جهان به مدال طلا و برنز

تکواندوی المپیک ریو ۲۰۱۶؛ کیمیا علیزاده به رده بندی صعود کرد؛ یک …

www.tarafdari.com/…/تکواندویالمپیکریو۲۰۱۶؛-کیمیاعلیزاد

Translate this page

۶ hours ago – کیمیا علیزاده یک گام تا کسب مدال برنز المپیک فاصله دارد. طرفداری- … در مرحله شانس مجدد تکواندوی المپیک ریو ۲۰۱۶، کیمیا علیزاده موفق شد با نتیجه ۱۴-۱۰ حریف تایلندی خود را شکست دهد و به رده بندی رقابت‌های تکواندوی المپیک ریو ۲۰۱۶صعود کند. ….. از تی وی نمی دیدممسابقه رو و سایت ریو رو رفرش میکردم.

تکواندوی المپیک ریو ۲۰۱۶؛ کیمیا علیزاده به جدول مسابقات بازگشت …

www.tarafdari.com/…/تکواندویالمپیکریو۲۰۱۶؛-کیمیاعلیزاد

Translate this page

۹ hours ago – طرفداری- فرصت کسب مدال برنز برای کیمیا علیزاده مهیا شد. در رنیمه نهاییتکواندوی المپیک ریو ۲۰۱۶، هدایه ملاکه از مصر در برابر کالوو از اسپانیا که پیشتر کیمیا …. رپه شارژ ساعت ۴ صبح ببره بازی رده بندی ساعت ۴:۳۰ :ا.

فیلم مسابقه تکواندو کیمیا علیزاده در رده بندی المپیک … – جدید ۲۰۱۶

newsdownloaphoto.xyz/2016/…/فیلممسابقهتکواندوکیمیاعل

Translate this page

۶ hours ago – فیلم مسابقه تکواندو کیمیا علیزاده در رده بندی المپیک ۲۰۱۶ ریو برای کسب مدال برنز+. فیلم مسابقه تکواندو کیمیا علیزاده در رده بندی المپیک

فیلم مسابقه تکواندو کیمیا علیزاده در رده بندی المپیک ۲۰۱۶ ریو … – بهار

bahar.run/فیلممسابقهتکواندوکیمیاعلیزاده-در-ر/

Translate this page

۶ hours ago – نتیجه بازی رده بندی کیمیا علیزاده المپیک ۲۰۱۶ ریو, دانلود فیلم بازی … کیمیا علیزادهدر رده بندی المپیک ۲۰۱۶ریو برای کسب مدال برنز+نتیجه.

فیلم مسابقه تکواندو کیمیا علیزاده در رده بندی المپیک ۲۰۱۶ ریو برای …

one.iranoo.ir/فیلممسابقهتکواندوکیمیاعلیزاده-در-ر/

Translate this page

پنج شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵; ۲ views; دیدگاه‌ها برای فیلم مسابقه تکواندو کیمیا علیزاده در رده بندی المپیک ۲۰۱۶ ریو برای کسب مدال برنز+نتیجه بسته هستند. نتیجه بازی

نتیجه دیدار رده بندی کیمیا علیزاده با حریف سوئدی – بازتاب ۲۴

baztab24.com/search/?q=نتیجهرده+بندی+کیمیا+علیزاده+با…

Translate this page

کیمیا علیزاده ساعت ۵ هکر نست برای کسب مدال برنز به روی شیاپ چانگ می‌رود. به گزارش ایسنا از … زمان مسابقه رده‌بندی کیمیا علیزاده … بانوی تکواندو کار ایران ساعت ۲۳:۳۰ در المپیک ریو ۲۰۱۶ به مصاف حریف اسپانیایی خود رفت. به گزارش … کسب مدال برنز علیزاده با پیروزی مقابل حریف سوئدی را در فیلم ذیل مشاهده کنید. به گزارش …

پنجمین مدال ایران با هنر بانوی ایرانی/کیمیا علیزاده پرچمدار بانوان …

www.yjc.ir › ورزشیالمپیک ریو

Translate this page

۵ hours ago – کیمیا علیزاده توانست با شكست دادن رقیب سوئدی در دیدار رده بندی … گروه : ورزشی » المپیک ریوالمپیک ریو۲۰۱۶؛. پنجمین مدال ایران با هنر بانوی ایرانی/کیمیا علیزاده پرچمدار بانوان تکواندو در المپیک شد +فیلم و عکس … کیمیا در راهکسب نخستین مدال المپیکی تکواندو بانوان/حریفان کیمیا در راه کسب برنز.

بازدید : 61 جمعه 29 مرداد 1395 زمان : 11:49
ارسال نظر برای این مطلب

تعداد صفحات : 131

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نویسندگان
  آمار سایت
 • کل مطالب : 660
 • کل نظرات : 5
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 99
 • بازدید امروز : 19
 • باردید دیروز : 50
 • گوگل امروز : 8
 • گوگل دیروز : 17
 • بازدید هفته : 255
 • بازدید ماه : 950
 • بازدید سال : 3675
 • بازدید کلی : 2975434
 • آخرین نظرات
  کدهای اختصاصی